Stb.

- -
Arsenal vs Barcelona
2-1

25 perc:Villa,77 perc:v. Persie,82 perc:Arshavin

- -

Arsenal vs Birmingham

Wembley Stadium, 2011/02/27, 17:00, Carling Cup

Az Arsenal U18-as csapata 3 perc alatt 2 gólt kapott a második féidőben, így hazai pályán 3-1-re kikapott a Fulham ellen.

Josh Pritchard szerzett vezetést a Fulhamnek a 18. percben, majd Zak Ansah egyenlített a 45. percben.

A meccs vége előtt 15 perccel szerzett vezetést Marcelo Trotta a Fulhamnek, majd 3 perccel később Martin Angha öngólt szerzett, ezzel lett 1-3.

Samir Nasri újra, a Barcelona elleni a keretben van hosszú kihagyása után, de ez még nem jelenti azt, hogy kezdeni is fog a katalánok ellen.

A francia középpályás közel 2hete szenvedett sérülést a Huddersfield elleni kupa meccsen, de gyorsabban felépült a vártnál, s kedd délután már a csapattal edzett. Ennek ellenére Wenger még mindig óvatos sztárjával kapcsolatban.

"Samir a keretben van, de csak holnap döntök a kezdők felől. Gyorsabban felépült, mint vártuk, 21napra számítottunk, s még csak 17nap telt el az óta. Az orvosok szerint egészsége teljesen rendben van, s ez az, ami a döntésemet befolyásolja."

"Nem akarok semmi féle felesleges kockázatot vállalni, ugyanakkor boldog vagyok, hogy a keretben van."

"Rosicky újra a csapattal van, de Diaby a válogatott meccsen Brazília ellen kisebbfajta vádli sérülést szedett össze, így kimaradt a keretből.

Ezen kívül Bacary Sagnat is nélkülöznie kell a csapatnak, mivel a Partizan Belgrade ellen kiállították. Helyén valószínűleg Emmanuel Eboue játszik majd.